-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011739-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
9 534 204.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
17
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f82a38936d6548198aa2014716b8c738
Внутрішній номер закупівлі:
30245017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011739-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Баран +380673437626 prozorro@vdng.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 534 204.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:33 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 534 204.17 Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1