-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1.
Оголошено тендер
11 441 045.00
UAH
Номер:
67d99f909e1b4b76bec2245b35e45b0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013967-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 441 045.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вуличні меблі (за кодом ДК 021:2015: 39150000-8 – Меблі та приспособи різні) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
Дата опублікування:
31.08.2026 17:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стіл з лавою 1800х1025 мм
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Cтіл вуличний 1000х1000х740мм
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл барний
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Cтіл вуличний круглий
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Cтіл вуличний 800х800х740мм
Кількість
35 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл з двома лавами
Кількість
108 штука
Період постачання
(не задано)
Стілець з тримачем для милиць
Кількість
66 штука
Період постачання
(не задано)
Стілець без поручнів та без тримача для милиць
Кількість
28 штука
Період постачання
(не задано)
Стілець барний
Кількість
32 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 441 045.00 UAH