• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Стіл; Тумба приліжкова; Шафа для одягу. Меблі для облаштування кімнат у гуртожитку КП Вінницька Транспортна Компанія

Завершена

51 252.00 UAH без ПДВ
Номер: 5f33b8f412a343b89687871190282ea1
Внутрішній номер закупівлі: 30245026
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011750-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Ольга Коптюх +380674324582 vtk-tender6@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги № UA-2026-08-20-010151-a, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 51 252.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл
Код ДК 021:2015: 39143000-6 Меблі для спальні, їдальні та вітальні
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 29 та вулиця Магістратська, 98 На карті
Тумба приліжкова
Код ДК 021:2015: 39143000-6 Меблі для спальні, їдальні та вітальні
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 29 та вулиця Магістратська, 98 На карті
Шафа для одягу
Код ДК 021:2015: 39143000-6 Меблі для спальні, їдальні та вітальні
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вулиця Хмельницьке шосе, 29 та вулиця Магістратська, 98 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЗЕПА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
Ціна пропозиції 51 252.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7514c53bf62e4640851f793bcfbd2c08
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011750-a-a1
Постачальник: МАЗЕПА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА
Номер договору: 386
Сума договору: 51 252.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Дог 386.pdf