-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки...×-
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (автомобіль Ford Transit 9868Р5, Ford Transit 9853Р5, Mercedes Sprinter 9849Р5, Mercedes Sprinter 9948Р5) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
- ID: UA-2026-09-03-000017-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273468
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-000016-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273467
Теофіпольський ліцей №1 Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 25803444ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке 5л.; код 33710000-0 "Парфуми, засоби гігієни та презервативи" за ДК...×-
Мило рідке 5л.; код 33710000-0 "Парфуми, засоби гігієни та презервативи" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-000015-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273465
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-03-000013-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273464
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 21726868ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий, сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-03-000012-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273463
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 21726868ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба та рибне філе морожені- ID: UA-2026-09-03-000014-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273462
ВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ФЕРЕНЦА РАКОЦІ ІІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26212030ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (...×-
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (спеціального санітарного автомобіля спеціального призначення MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 3401Р5) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
- ID: UA-2026-09-03-000008-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273460
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615 ЄДРПОУ: 08015857ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-03-000011-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273459
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22771614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зняття вузла обліку газу на повірку/експертизу- ID: UA-2026-09-03-000009-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273458
КО ВМЦФЗН "Спорт для всіх" ЄДРПОУ: 34401127ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (...×-
Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (PL-1), торф’яний субстрат (PL-2), торф’яний субстрат (торф кислий), за кодом 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, згідно з ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-09-03-000004-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273457
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ" ЄДРПОУ: 31185820ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор.- ID: UA-2026-09-03-000005-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273456
ГЛИБОКОПОТІЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СТРИМТУРА" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452453ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка для ламінування А4- ID: UA-2026-09-03-000006-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273455
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44547471ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для миття вікон, Засіб для миття посуду Фейрі, Засіб для чищення Мілам, Мило господ...×-
Засіб для миття вікон, Засіб для миття посуду Фейрі, Засіб для чищення Мілам, Мило господарське, Засіб для миття поверхонь, Засіб для унітазу Доместос, Засіб для сантехніки та унітазу сантрі Мілам, Відбілювач кисневий; код 39830000-9 "Продукція для чищення" за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-000007-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273454
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44021370ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування ТЗ (код ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з р...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування ТЗ (код ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-03-000001-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273453
ГНІДИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203362ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів - 1791...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів - 1791/20982-в
- ID: UA-2026-09-02-014710-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30273452
Військова частина А4699 (47 ОМБр МАҐУРА) ЄДРПОУ: 26632849ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-