-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (спеціального санітарного автомобіля спеціального призначення MERCEDES-BENZ SPRINTER в/н 3401Р5) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-000008-a
Завершена
52 613.66
UAH без ПДВ
Номер:
e6493b006f334ecc8bb40680f5a8f818
Внутрішній номер закупівлі:
30273460
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-000008-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Руденко +380505566345 och_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
52 613.66 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тяга рульова L/R (Volkswagen Crafter 30-50, Mercedes-Benz Sprinter 903 / 906 / 907 / 910)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Пильовик тяги рульової R/L (Volkswagen Crafter 30-50, Mercedes-Benz Sprinter 906 / 907 / 910, GL (X164), M-CLASS (W164))
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Рідина ГПК Power Steering Fluid 1л (жовта)
Кількість
1.5 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Замок розпірний задніх гальмівних механізмів (Crafter 5T, Sprinter 906 4,2Т ) спарка
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Механізм розпірний механізму стояночного гальма (Crafter 5T, Sprinter 906 4,2Т ) спарка
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Скоба фіксуюча троса стояночного гальма (Crafter 5T, Sprinter 906 4,2Т ) спарка
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Свіча накалу (розжарювання) (Mercedes Sprinter (4.4V) W906) OM642, V6
Кількість
6 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Комплект пружин задніх гальмівних механізмів стояночного гальма (Crafter 5T, Sprinter 906 4,2Т ) спарка
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Кільце ущільнююче рейки рульової (Mercedes-Benz Sprinter W906) шланг низького = високого тиску 7.65 X 1.78
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Кільце ущільнююче рейки рульової зовнішнє (Mercedes-Benz Sprinter W906) шланг високого тиску 11.0 X 1.2
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Хомут пильовика тяги рульової (Volkswagen Crafter 30-50, Mercedes-Benz Sprinter 906 / 907)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Колодки стояночного гальма (Crafter 5T, Sprinter 906 4,2Т ) спарка
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Трос стояночного гальма R/L L=1432/1112 mm (Mercedes Sprinter)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Трос стояночного гальма центральний L=2425/271 mm (Mercedes Sprinter)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Клапан регулювання високого тиску палива (Mercedes Sprinter W906) OM642, V6
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Насос паливний низького тиску в бак (вставка в модуль) (Sprinter 906 / 2.2-3.0CDI) (OM651/OM646)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Кільце ущільнювальне паливного насоса під кришку модуля в бак (Mercedes-Benz Sprinter 906 OM651)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Мастило для напрямних супортів BOSCH Superfit TO 102 (200мг)
Кількість
0.1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Хомут затяжний 08*12 (Norma)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Очисник універсальний Textar Formula XT (аерозоль балон під тиском), 500 ml
Кількість
2 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2564705394
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
52 613.66 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 00:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ef7888ff54dc4b4b94545057595d985d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-000008-a-a1
Постачальник:
ШВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2564705394
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
452
Сума договору:
52 613.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний