• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (PL-1), торф’яний субстрат (PL-2), торф’яний субстрат (торф кислий), за кодом 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, згідно з ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

719 167.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
45
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 742f170ac2b24ac580ee71d1a4fa729c
Внутрішній номер закупівлі: 30273457
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-000004-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ"
Контактна особа: Артем Грушанський +380949217746 ag0951180034@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 719 167.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 00:05 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 00:05 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 00:05 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴719 167.00 Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (PL-1), торф’яний субстрат (PL-2), торф’яний субстрат (торф кислий), за кодом 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, згідно з ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник»