-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (PL-1), торф’яний субстрат (PL-2), торф’яний субстрат (торф кислий), за кодом 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, згідно з ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник»
Оголошено тендер
863 000.40
UAH
Номер:
f669251369bc4e0ea6eb10eb673ad756
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017019-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31185820
-
Адреса:
65047, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ХІМІЧНА будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЗЕЛЕНТРЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31185820
-
Адреса:
65047, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ХІМІЧНА будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
863 000.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання матеріалів для благоустрою території (міста Одеси), а саме: торф’яний субстрат (PL-1), торф’яний субстрат (PL-2), торф’яний субстрат (торф кислий), за кодом 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі, згідно з ДК 021-2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.09.2026 18:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
торф’яний субстрат (PL-1)
Кількість
200 штука
Період постачання
(не задано)
торф’яний субстрат (PL-2)
Кількість
450 штука
Період постачання
(не задано)
торф’яний субстрат (торф кислий)
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний фонд, спецфонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума863 000.40 UAH