• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Закупівля запасних (супутніх) частин для проведення поточного ремонту військової техніки (автомобіль Ford Transit 9868Р5, Ford Transit 9853Р5, Mercedes Sprinter 9849Р5, Mercedes Sprinter 9948Р5) код за ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів.

Завершена

75 701.50 UAH без ПДВ
Номер: 24ca37c563284b0ca255cc361e1e0824
Внутрішній номер закупівлі: 30273468
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-000017-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Контактна особа: Людмила Руденко +380505566345 och_vmkcshr@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 75 701.50 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
SPR 1000-13SC хомут пружинний 12,0-14,2
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
KX фільтр паливний KNECHT
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Шків ременя генератора INA
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Хомут кабельний пластиковий 8х500 (білий) ELECTRO HOUSE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 5 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Хомут кабельний пластиковий 3х150 (білий) ELECTRO HOUSE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 6 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Кільце гумове (під болт) ELRING
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
18881 Саморіз з шайбою під ключ, серебристий, метал МАК
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
WL Фільтр масляний
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
WA Повітряний фільтр WIX FILTERS
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
F фільтр паливний BOSCH
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
WP фільтр салону вугільний WIX FILTERS
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Олива MAGNATEC 0W-30 D 4L
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 3 каністра
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Болт піддону з шестигранною головкою FISCHER
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Кільце гумове (під болт) ELRING
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Очисник (аер) BRAKE AND CLUTCH CLEANER 500мл WYNN'S
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 0.5 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Шланг гальмівний MEYLE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
306413 Швидкий старт 400 мл PRESTO
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Сайлентблок важеля LEMFORDER
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 4 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Подушка стабілізатора FEBI
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Гальмівні колодки ICER
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
BD-Диск гальмівний ICER
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Трос ручного гальма BOSCH
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Рейка кермова Trucktec
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
OX/D фільтр масляний KNECHT
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
WA Повітряний фільтр WIX FILTERS
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
WK/ фільтр паливний (з підігрівом) MANN-FILTER
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
WP фільтр салону WIX FILTERS
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
HD муфта гумовометалева MEYLE
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
0893800 мідне мастило високотемпературне CU 800, спрей, 300 мл WURTH
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Очисник (аер) BRAKE AND CLUTCH CLEANER 500мл WYNN'S
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Олива HELAR SP 5W-30 LL-03 5л синт. (OFFICIALTECH WOLF) 33088
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 каністра
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
Олива HELAR SP 5W-30 LL-03 1л синт. (OFFICIALTECH WOLF) 33088
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 2 каністра
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
142123 олива Mobilube 1 SHC 75W-90 1л трансм.
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 каністра
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
10908972 олива гідропідсювача керма POWER STEERING FLUID (жовта) 1 л SWAG
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 каністра
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
FSB колодки гальмівні барабанні FERODO
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання
26001420 мідна шайба 14х20х1,5 FORCH
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1 штука
Період постачання до 07.09.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД ПОЛТАВА"
Ціна пропозиції 75 701.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 00:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3adc8d593ba846a8a845a7625e4f2145
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-000017-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙД ПОЛТАВА"
Номер договору: 454
Сума договору: 75 701.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_454.pdf