-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно-провідникова продукція)- ID: UA-2026-08-31-006544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239838
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-006552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239836
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для шкільного автобуса (моторне масло)- ID: UA-2026-08-31-006528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239835
Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23548491ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сніговідвал ручний- ID: UA-2026-08-31-006542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239831
Заклад дошкільної освіти № 68 міста Житомира ЄДРПОУ: 24707554ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шино ремонт. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічног...×-
Шино ремонт. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-006545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239829
Комунальне підприємство "Петрівський водоканал" ЄДРПОУ: 39796028ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран-балка- ID: UA-2026-08-31-006532-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239827
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна- ID: UA-2026-08-31-006536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239826
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Рулет Золот...×-
15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Рулет Золотий ключик 300гр)
- ID: UA-2026-08-31-006543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239825
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації гарячого харчування учнів- ID: UA-2026-08-31-006540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239824
ДОЛИНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ІНТЕЛЕКТ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20556426ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво ХІ...×-
15820000-2 - Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Печиво ХІТ)
- ID: UA-2026-08-31-006534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239823
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 - Рафіновані олії та жири (Олія Радема 1л)- ID: UA-2026-08-31-006538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239822
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15130000-8 - М’ясопродукти (Тушонка свинна 0,5л)- ID: UA-2026-08-31-006531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239821
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Короб- ID: UA-2026-08-31-006524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239820
Львівський регіональний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 20781838ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг маслостійкий, хомут металю, антифриз згідно коду ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні ч...×-
Шланг маслостійкий, хомут металю, антифриз згідно коду ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-08-31-006527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239819
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15510000-6 - Молоко та вершки (Згущене молоко 440гр)- ID: UA-2026-08-31-006523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239815
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -