-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран-балка
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006532-a
Завершена
587 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
ea66af3c30874375827f15e753b1de88
Внутрішній номер закупівлі:
30239827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006532-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-07-27-003186-a
Очікувана вартість:
587 850.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСтроки оплати Товару (партії Товару): протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидент України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України) та акта(-ів) введення в експлуатацію або акта(-ів) виконання пусконалагоджувальних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписУмови поставки: DDP (ІНКОТЕРМС-2020) склад вантажоотримувача. Строк поставки товару: не більше 120 календарних днів з моменту підписання Договору.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кран мостовий електричний однобалковий підвісний КМОП 2-6,0-8,0-6
Кількість
1 штука
Період постачання
до 29.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП «ЕКСПЕРТНО-ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
13652402
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
587 850.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb449ec96d8641c9a33393fb4a7fe546
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006532-a-a1
Постачальник:
ПП «ЕКСПЕРТНО-ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
13652402
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
13/4097-МТР/26
Сума договору:
587 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний