• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Кран-балка

Оголошено тендер

705 420.00 UAH
Номер: b46d5fd08cad4891b69bf180d4c4591a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-26-008645-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 705 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кран-балка
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Петренко О.Б.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування: 26.08.2026 13:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума705 420.00 UAH