-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації гарячого харчування учнів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006540-a
Завершена
1 746 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
318f071f602f4f7480ea7cb796cb8d19
Внутрішній номер закупівлі:
30239824
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006540-a
Замовник:
ДОЛИНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ІНТЕЛЕКТ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20556426
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, місто Долина, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Креховецька Оксана 380504312962 licej_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 746 360.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється у наступному місяці за звітним щомісячно, не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання коштів на розрахунковий рахунок Замовника, на підставі актів наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації гарячого харчування учнів
Кількість
29106 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77500, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, місто Долина, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 6А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Андрущакевич Оксана Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2457508803
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Долина, вул.Грушевського 20/35
Ціна пропозиції
1 746 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
31abdcc97304416d8bbd0fd842f1207b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006540-a-a1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Андрущакевич Оксана Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2457508803
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Долина, вул.Грушевського 20/35
Номер договору:
56
Сума договору:
1 746 360.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з організації гарячого харчування учнів: 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний