-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуга з організації гарячого харчування учнів
Оголошено тендер
1 746 360.00
UAH
Номер:
bfcb6215c5614bceb8cdf20f26c3bac6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007426-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДОЛИНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ІНТЕЛЕКТ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20556426
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, місто Долина, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДОЛИНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ІНТЕЛЕКТ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20556426
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Калуський район, місто Долина, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 746 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з організації гарячого харчування учнів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 13:52
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Керуючись Указом президента України 64/2022 від 24 лютого 2022 р. (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» №1178 від 12 жовтня 2022 року (зі змінами), 19 серпня 2026 р. оголошено відкриті торги на закупівлю послуги з організації гарячого харчування учнів (код ДК 55510000-8 «Послуги їдалень» ( послуги з організації гарячого харчування учнів) на суму 1746360,00 грн. без ПДВ. Ідентифікатор закупівлі- UA-2026-08-19-011805-a. 27 серпня 2026 р. аукціон не відбувся по причині відсутності тендерних пропозицій. Враховуючи необхідність харчування учнів в період вересень-грудень 2026 р., умови пп.6 п.13 постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» №1178 від 12 жовтня 2022 року (зі змінами) прийнято рішення укласти договір без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на закупівлю «Послуги їдалень»( послуги з організації гарячого харчування учнів) на суму 1746360,00 грн. без ПДВ.
-
Дата публікації:
31.08.2026 13:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Долинської ТГ
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума523 908.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Долинської ТГ
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолина
Сума1 222 452.00 UAH