• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно-провідникова продукція)

Кабельно-провідникова продукція, для потреб Трипільської ТЕС ПАТ "Центренерго". Кількість: 33948 м (40 найменувань)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 21:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 21:00)

3 246 900.84 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
03
год
20
хв
31
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b1f60d9ae464436db251a934d9a5f7cd
Внутрішній номер закупівлі: 30239838
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006544-a   
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Контактна особа: Сябер Дмитро Миколайович 380443640874 dmitry.siaber@centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 246 900.84 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 14:21 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 14:21 - 09.09.2026 21:00
Період оскарження: 31.08.2026 14:21 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 14:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 246 900.84 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно-провідникова продукція)