• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабельно-провідникова продукція

Оголошено тендер

3 896 281.00 UAH
Номер: ff1204c0ee04437e9661ec56f609bd83
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-000711-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 3 896 281.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабельно-провідникова продукція
Примітки: для ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування: 13.08.2026 08:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 896 281.00 UAH