-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита OSB- ID: UA-2026-09-01-010150-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256944
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА ЄДРПОУ: 03359799ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Костюм спортивний,блуза шкільна- ID: UA-2026-09-01-010144-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256943
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з питань цивільного захисту- ID: UA-2026-09-01-010130-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256942
Управління освіти і науки Сумської міської ради ЄДРПОУ: 02147894ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-01-010140-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256941
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник малярний з сіткою- ID: UA-2026-09-01-010124-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256934
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44054694ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з монтажу і установки охоронно-пожежної сигналізації, включно відеоспостереження,...×-
Послуги з монтажу і установки охоронно-пожежної сигналізації, включно відеоспостереження, в місцях зберігання зброї
- ID: UA-2026-09-01-009953-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256931
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 16:31)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 за кодом - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, талон)- ID: UA-2026-09-01-010128-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256930
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 35549138ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED...×-
ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)
- ID: UA-2026-09-01-010122-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256929
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Придбання зошитів- ID: UA-2026-09-01-010112-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256928
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 11 ЄДРПОУ: 05458353ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки та адаптації тахографа до транспортного засобу- ID: UA-2026-09-01-010132-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256926
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43957230ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22850000-3 швидкозшивачі та супутне приладдя ( папка картонна "справа")- ID: UA-2026-09-01-010126-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256925
ПОЛТАВСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ ВАСИЛЯ КРИЧЕВСЬКОГО ЄДРПОУ: 02223827ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-010123-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256924
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання збірно-розбірної конструкції модульного типу для організації пунктів екологічної...×-
Придбання збірно-розбірної конструкції модульного типу для організації пунктів екологічної освіти (екоклас) з метою пропаганди природоохоронних знань, створення експозицій, збереження та відтворення природних екологічних систем
- ID: UA-2026-09-01-010125-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256923
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04357466ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Амортизатор, гальмівні колодки, ступиця- ID: UA-2026-09-01-010120-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256922
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАХІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" РАХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992624ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)- ID: UA-2026-09-01-010117-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256921
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-