-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання збірно-розбірної конструкції модульного типу для організації пунктів екологічної освіти (екоклас) з метою пропаганди природоохоронних знань, створення експозицій, збереження та відтворення природних екологічних систем
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010125-a
Завершена
416 667.67
UAH без ПДВ
Номер:
ddd534f8515246ff9571024c01ade95c
Внутрішній номер закупівлі:
30256923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010125-a
Замовник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сеньків Ірина Євгеніївна 380975757608 br-mradaek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Предмет закупівлі: Придбання збірно-розбірної конструкції модульного типу для організації пунктів екологічної освіти (екоклас) з метою пропаганди природоохоронних знань, створення експозицій, збереження та відтворення природних екологічних систем ДК 021:2015: 44210000-5 – Конструкції та їх частини (далі – Закупівля).
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Тобто, замовнику надається виняткове право на укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до пункту 13 Особливостей, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
У разі укладення договору про закупівлю відповідно до пункту 13 Особливостей замовник разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей. Обґрунтування у вигляді розпорядчого рішення замовника або іншого документа готується уповноваженою особою або іншою службовою (посадовою) особою замовника та погоджується (затверджується) керівником замовника або іншою особою, визначеною керівником замовника.
Враховуючи наявну потребу Замовника у Закупівлі, Замовником було організовано Закупівлю шляхом проведення процедури відкритих торгів з урахуванням Особливостей. Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель за ідентифікатором закупівлі UA-2026-08-06-004860-a (додається).
Так, 14.08.2026 відкриті торги з урахуванням особливостей щодо Закупівлі були автоматично відмінені електронною системою закупівель з підстави передбаченої підпунктом 2 пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником згідно з цими особливостями. Звіт про результати проведення процедури закупівлі за ідентифікатором закупівлі UA-2026-08-06-004860-a (додається).
З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції.
Враховуючи усе зазначене та з метою дотримання принципів здійснення публічних закупівель, зокрема принципу ефективності закупівлі, для якнайшвидшого забезпечення потреби замовника, прийнято рішення здійснити Закупівлю шляхом застосування винятку, передбаченого підпунктом 6 пункту 13 Особливостей.
Отже, з огляду на викладене у замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Рішення відповідає чинному законодавству.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування винятку, передбаченого підпунктом 6 пункту 13 Особливостей (документальне підтвердження):
- Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель за ідентифікатором закупівлі UA-2026-08-06-004860-a
- Звіт про результати проведення процедури закупівлі за ідентифікатором закупівлі UA-2026-08-06-004860-a.
Очікувана вартість:
416 667.67 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання збірно-розбірної конструкції модульного типу для організації пунктів екологічної освіти (екоклас) з метою пропаганди природоохоронних знань, створення експозицій, збереження та відтворення природних екологічних систем по Програмі природоохоронних заходів з охорони навколишнього природного середовища Бурштинської міської територіальної громади
Кількість
1 штука
Період постачання
01.09.2026 - 31.10.2026
Місце постачання
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бешенцев В.Л.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2771903630
-
Контактна особа:
Бешенцев В.Л. 999999999999
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, Стуса,15/17
Ціна пропозиції
416 667.67 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
aa25e317829343a58947d17f637eb8ce
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010125-a-a1
Постачальник:
ФОП Бешенцев В.Л.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2771903630
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, Стуса,15/17
Номер договору:
385
Сума договору:
416 667.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний