• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

7 100.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
27
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f57ee68a7633436f953b8f3a2eae2d40
Внутрішній номер закупівлі: 30256929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010122-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 16:34 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 16:34 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 16:34 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 100.00 ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)