• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)

Оголошено тендер

8 520.00 UAH
Номер: 36a02ccd7afc4866a703c91e62cf5ad0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-012548-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 8 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 01.09.2026 16:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума8 520.00 UAH