• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/uk/plan/UA-P-2026-08-31-014830-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції — українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

25 748 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
32
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3c9af4250dcd48fab501c92382776559
Внутрішній номер закупівлі: 30256921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010117-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ткаченко Сергій Миколайович 380442397785 TKACHENKO-SM@TSOUA.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 748 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 16:33 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 16:33 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 16:33 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 11:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 748 500.00 Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)