-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-010035-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243313
Тисменицьке управління Державної казначейської служби України Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 38026444ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя- ID: UA-2026-08-31-010044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243312
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської о...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області
- ID: UA-2026-08-31-010038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243311
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пусконалагодження систем газового контролю та сигналізації газової котельні- ID: UA-2026-08-31-010031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243310
Комунальний заклад "Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02011735ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника Д...×-
Послуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з сільськогосподарською технікою
- ID: UA-2026-08-31-010037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243309
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ ЄДРПОУ: 02546855ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал оборотної відомості сумового обліку- ID: UA-2026-08-31-010030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243307
Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 41845587ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція водозабірного майданчика № 2 та мереж водопостачання від водозабірного майда...×-
Реконструкція водозабірного майданчика № 2 та мереж водопостачання від водозабірного майданчика № 2 до вулиці Вишневецьких № 19/1, від водозабірного майданчика № 3 до вулиці Фабричної та по вулиці Кам'янопотіцькій (від вулиці Садової до вулиці Дачної) в місті Лубни Полтавської області (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-010034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243306
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-08-31-010052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243305
Відділ освіти Пірнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44069449ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок житлового будинку, з господарськими будівлями та спорудами,гр. Кравчук Валентин Володимирович ,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-010022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243303
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Наземна станція управління БпЛА типу FPV-дрон «T-Bone» V5- ID: UA-2026-08-31-010019-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243302
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набори з парасолею з логотипом- ID: UA-2026-08-31-010032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243301
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ" ЄДРПОУ: 32955518ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигналізатор газу "Страж S50A3KE" за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 Детектори та...×-
Сигналізатор газу "Страж S50A3KE" за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 Детектори та аналізатори
- ID: UA-2026-08-31-010024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243300
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири, код ДК 021:2015 – 15420000-8- ID: UA-2026-08-31-010012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243299
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КОМПОНЕНТИ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯ РОБОТОТЕХНІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ (ДК 021-2015: 38970000-5 - Досл...×-
КОМПОНЕНТИ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯ РОБОТОТЕХНІКИ ТА ПРОГРАМУВАННЯ (ДК 021-2015: 38970000-5 - Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори)
- ID: UA-2026-08-31-010026-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243298
Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20834428ДК 021:2015: 38970000-5 Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт копіювальних апаратів, принтерів, комп'ютерів та іншої оргтехніки, та витратни...×-
Ремонт копіювальних апаратів, принтерів, комп'ютерів та іншої оргтехніки, та витратних матеріалів до неї, а також налаштування та монтаж локальної мережі, та встановлення програмного забезпечення Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-010011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243297
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -