-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з сільськогосподарською технікою
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010037-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d90809deb1d84137b75186fd14b865a4
Внутрішній номер закупівлі:
30243309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010037-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546855
-
Адреса:
39200, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, місто Кобеляки, вул. Покровська, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данило Бородін +380961487178 pal.licey1@gmail.com https://pal-kobelyaki.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном
Кількість
28 гектар
Період постачання
до 20.12.2026
Місце постачання
39200, Україна, Полтавська область, Кобеляцька міська рада, на полях Замовника площею 28 га: Полтавська область, Козельщинський район, Василівська сільська рада
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТВА АГРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45633021
-
Адреса:
39106, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н село Омельниче вул.Новоселівська будинок 3
Ціна пропозиції
140 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a3910437a30b45fe9c4968c7d8c6eb76
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010037-a-a1
Постачальник:
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ТВА АГРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45633021
-
Адреса:
39106, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н село Омельниче вул.Новоселівська будинок 3
Номер договору:
193-С
Сума договору:
140 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
116 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:12
Статус:
Підписаний