• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

59 541 423.60 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
05
год
12
хв
32
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4ea93da0f3f749069e3006d41f3460ad
Внутрішній номер закупівлі: 30243311
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010038-a   
Замовник: Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Олександр Сидоренко +380442067433 sid_alexandr@ukr.net http://www.drrzkg-koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 59 541 423.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:17 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:17 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:17 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 15:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴59 541 423.60 Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області