• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області

Оголошено тендер

62 649 057.20 UAH
Номер: 2d6e54e8850b44bc9e0b596709d2b3f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012120-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 62 649 057.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 31.08.2026 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7480 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума62 649 057.20 UAH