-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція водозабірного майданчика № 2 та мереж водопостачання від водозабірного майданчика № 2 до вулиці Вишневецьких № 19/1, від водозабірного майданчика № 3 до вулиці Фабричної та по вулиці Кам'янопотіцькій (від вулиці Садової до вулиці Дачної) в місті Лубни Полтавської області (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010034-a
Активна
63 532 348.00
UAH з ПДВ
Номер:
cd5b473e008d4ccf8db35680dd17277e
Внутрішній номер закупівлі:
30243306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010034-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25843931
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Вулиця Воскресенська будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клейман Ганна Анатоліївна 380567913774 svizinska.ha@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2025 року №1073 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, технічного переоснащення споруд, систем та мереж водопостачання населених пунктів» реалізується експериментальний проєкт за об'єктом «Реконструкція водозабірного майданчика №2 та мереж водопостачання від водозабірного майданчика №2 до вулиці Вишневецьких №19/1, від водозабірного майданчика №3 до вулиці Фабричної та по вулиці Кам'янопотіцькій (від вулиці Садової до вулиці Дачної) в місті Лубни Полтавської області» (код ДК 021:2015 — 45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»).
Відповідно до рішення Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області від 19 лютого 2026 року «Про фінансування проєкту з бюджету Лубенської міської територіальної громади» Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області визначено замовником виконання робіт та одержувачем бюджетних коштів для реалізації зазначеного проєкту.
Крім того, відповідно до протоколу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лубенської міської територіальної громади №11/2026 від 03.07.2026 та протоколу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області №9/2026 від 13.07.2026 р.встановлено наявність загрози виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов'язаної з аварійним технічним станом центрального магістрального водогону міста Лубни.
Зазначеними рішеннями визначено наявність нагальної потреби у реалізації зазначеного проєкту в найкоротший термін з метою недопущення припинення централізованого водопостачання населення, забезпечення безперебійного функціонування об'єктів критичної інфраструктури та запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру.
Ураховуючи викладені обставини, необхідність своєчасної реалізації експериментального проєкту, ефективного використання бюджетних коштів та наявність нагальної потреби у виконанні робіт, проведення конкурентної процедури закупівлі у строки, визначені законодавством, може призвести до затримки реалізації проєкту та виникнення негативних наслідків для забезпечення населення централізованим водопостачанням.
У зв'язку з викладеним,є наявні обставини, що можуть бути підставою для здійснення закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178.
Очікувана вартість:
63 532 348.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція водозабірного майданчика № 2 та мереж водопостачання від водозабірного майданчика № 2 до вулиці Вишневецьких № 19/1, від водозабірного майданчика № 3 до вулиці Фабричної та по вулиці Кам'янопотіцькій (від вулиці Садової до вулиці Дачної) в місті Лубни Полтавської області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 03.09.2027
Місце постачання
00000, Україна, Полтавська область, Лубни, водозабірний майданчик № 2 до вулиці Вишневецьких №19/1, від водозабірного майданчика № 3 до вулиці Фабричної та по вулиці Кам'янопотіцькій (від вулиці Садової до вулиці Дачної).
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕДС-ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38114069
-
Контактна особа:
Лілія ЄМЕЦЬ 380567319575 info@eds-ukraine.com
-
Адреса:
49106, Україна, Дніпро, вул.Козара Павла,буд.49
Ціна пропозиції
63 532 348.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0dfc6d777f31496881ceddad11dfb198
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010034-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕДС-ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38114069
-
Адреса:
49106, Україна, Дніпро, вул.Козара Павла,буд.49
Номер договору:
Б-ЛУБ
Сума договору:
63 532 348.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
52 943 623.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2027 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації