-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників «Англійська мова» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 2-х частинах) (з аудіосупроводом) (Частина 1, авт. Мітчелл Г.К., Марілені Малкогіанні) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-012913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246107
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Біологія 9 клас. Лабо...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Біологія 9 клас. Лабораторні дослідження і практичні роботи. Інструктивні картки. автор Мердух І.І. (1,65 об- вид ар.)
- ID: UA-2026-08-31-012916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246106
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блок живлення код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електр...×-
Блок живлення код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-012912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246105
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (покри...×-
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (покриття покрівлі амбулаторії №9-12 захисним покриттям з брезенту та вживаної ме-талочерепиці внаслідок пошкодженої збройної агресії РФ)
- ID: UA-2026-08-31-012909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246104
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Краматорська" Краматорської міської ради ЄДРПОУ: 37944301ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012910-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246103
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шина легкового автомобіля 235/55R17 (103W)/Звичайна (літня) код за ДК 021:2015 – 34350000-...×-
Шина легкового автомобіля 235/55R17 (103W)/Звичайна (літня) код за ДК 021:2015 – 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
- ID: UA-2026-08-31-012908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246101
ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка- ID: UA-2026-08-31-012906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246100
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг нержавіючий- ID: UA-2026-08-31-012903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246099
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 31650000-7 Iзоляцiйне приладдя- ID: UA-2026-08-31-012905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246098
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос циркуляційний- ID: UA-2026-08-31-012904-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246097
Комунальне підприємство "Слов’янське тролейбусне управління" Слов’янської міської ради ЄДРПОУ: 33244567ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптери DJI Matrice 4Т- ID: UA-2026-08-31-012898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246096
Військова частина А7013 ЄДРПОУ: 24974066ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Неділові відпадки (ДК 021:2015 03410000-7 — Деревина (03416000-9 - Відходи деревини))- ID: UA-2026-08-31-012901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246095
ДП Ужгородська філія ДУ "Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗУ" ЄДРПОУ: 38533513ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-08-31-012902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246094
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-08-31-012895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246093
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Угорницького Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, с.Угорники, вул. Тополина, 22)
- ID: UA-2026-08-31-012894-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246092
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -