• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Блок живлення код ДК 021:2015 - 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 12:00)

18 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
06
год
45
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: eed39be682aa4c278e64126998fc9878
Внутрішній номер закупівлі: 30246105
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012912-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Грузіна Ірина Вячеславівна 380487272904 nxdog@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 19:56 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 19:56 - 18.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 19:56 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 000.00 Блок живлення