-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Біологія 9 клас. Лабораторні дослідження і практичні роботи. Інструктивні картки. автор Мердух І.І. (1,65 об- вид ар.)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012916-a
Активна
585.26
UAH без ПДВ
Номер:
6b05e44f82094ad685f136a5843d5217
Внутрішній номер закупівлі:
30246106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012916-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
585.26 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Біологія 9 клас. Лабораторні дослідження і практичні роботи. Інструктивні картки. автор Мердух І.І. (1,65 об- вид ар.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Мехед Ольга Борисівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2869104042
-
Адреса:
14032, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Пухова 113, кв. 37
Ціна пропозиції
585.26 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ffb72fdd9f7e4ca79d8bea50be41186a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012916-a-a1
Постачальник:
Мехед Ольга Борисівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2869104042
-
Адреса:
14032, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Пухова 113, кв. 37
Номер договору:
1755-543д-26
Сума договору:
585.26 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації