-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012906-a
Активна
182 910.00
UAH без ПДВ
Номер:
0ae5d1ef9d46482093ee9653ce1754ad
Внутрішній номер закупівлі:
30246100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012906-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380678994066 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
182 910.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Короєва Алла Василівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461516621
-
Контактна особа:
Короєва Алла Василівна 0977775619
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Ессенська 2
Ціна пропозиції
182 910.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 19:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
110ea343dfc245a3bebfef6b96525e81
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012906-a-a1
Постачальник:
ФОП "Короєва Алла Василівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461516621
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Ессенська 2
Сума договору:
182 910.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації