-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари (рулетка 5м 16мм)- ID: UA-2026-09-03-013442-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286819
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИ ПІДГАЙЦІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ЄДРПОУ: 35323247ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-03-013444-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286818
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трійник каналіз., кран полив., кран шар.- ID: UA-2026-09-03-013446-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286817
МАРИНИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СОСНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569344ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агроволокно та агротканина в т. ч.: Лот 1: Агроволокно щільність не менше 60 г/м2; Лот 2:...×-
Агроволокно та агротканина в т. ч.: Лот 1: Агроволокно щільність не менше 60 г/м2; Лот 2: Агротканина щільність не менше 135 г/м2; Лот 3: Агротканина щільність не менше 70 г/м2.
- ID: UA-2026-09-03-013448-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286813
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45625546ДК 021:2015: 19720000-9 Синтетичні волокнаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут поліпропіленовий Д20/90- ID: UA-2026-09-03-013438-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286812
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради ЄДРПОУ: 44060294ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-03-013436-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286811
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-03-013427-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286809
Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02741433ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Помідори (томати ) свіжі, польові ДСТУ 3246,1- ID: UA-2026-09-03-013441-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286808
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний- ID: UA-2026-09-03-013430-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286804
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04057020ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-013431-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286803
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОБОЛОНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43910982ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22410000-7 Марки (Конверти, блок поштовий, марка поштова)- ID: UA-2026-09-03-013429-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286802
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмал- ID: UA-2026-09-03-013421-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286798
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-09-03-013413-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286796
Військова частина А0853 ЄДРПОУ: 07794629ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга фахівця з дефектології/поведінкового терапевта в складі міждисциплінарної групи...×-
Послуга фахівця з дефектології/поведінкового терапевта в складі міждисциплінарної групи для надання послуги раннього втручання в проєкті з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-03-013422-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286794
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомогиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція (Чай 500 г)- ID: UA-2026-09-03-013425-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286793
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ Ф.Я.ПРИМАКА" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006426ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -