-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013413-a
Завершена
89 770.00
UAH без ПДВ
Номер:
992f6b9dc76b4c9881af78af1b945c48
Внутрішній номер закупівлі:
30286796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013413-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
89 770.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливний насос високого тиску VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Турбіна VOLKSWAGEN CRAFTER
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Датчик ДМРВ VOLKSWAGEN CRAFTER
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Комплект ГРМ VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 07.09.2026
Подушка двигуна права VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Патрубок інтеркулера MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Масляний радіатор MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 штука
Період постачання
до 07.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Контактна особа:
Лозінський Леонід Павлович 0673288078
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Ціна пропозиції
89 770.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cfc816e9822f426cacc73eeabc98b0ed
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013413-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Номер договору:
153
Сума договору:
89 770.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Паливний насос високого тиску VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 55 700.00000 UAH без ПДВ
Турбіна VOLKSWAGEN CRAFTER: 16 240.00000 UAH без ПДВ
Датчик ДМРВ VOLKSWAGEN CRAFTER: 5 640.00000 UAH без ПДВ
Комплект ГРМ VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4: 6 370.00000 UAH без ПДВ
Подушка двигуна права VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4: 2 180.00000 UAH без ПДВ
Патрубок інтеркулера MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 380.00000 UAH без ПДВ
Масляний радіатор MERCEDES-BENZ SPRINTER: 2 260.00000 UAH без ПДВ
Турбіна VOLKSWAGEN CRAFTER: 16 240.00000 UAH без ПДВ
Датчик ДМРВ VOLKSWAGEN CRAFTER: 5 640.00000 UAH без ПДВ
Комплект ГРМ VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4: 6 370.00000 UAH без ПДВ
Подушка двигуна права VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4: 2 180.00000 UAH без ПДВ
Патрубок інтеркулера MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 380.00000 UAH без ПДВ
Масляний радіатор MERCEDES-BENZ SPRINTER: 2 260.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
02.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний