-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Агроволокно та агротканина в т. ч.: Лот 1: Агроволокно щільність не менше 60 г/м2; Лот 2: Агротканина щільність не менше 135 г/м2; Лот 3: Агротканина щільність не менше 70 г/м2.
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013448-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
342 307.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
50
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d957075ca6e140fe986bdef35f5f3096
Внутрішній номер закупівлі:
30286813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013448-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45625546
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, провул. Медичний, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Продащук Вікторія Олегівна 380993065707 viktoriia.prodashchuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19720000-9 Синтетичні волокнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
342 307.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:48 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:48 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:48 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:59
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴9 625.00 Лот 1: Агроволокно щільність не менше 60 г/м2
- Лот №2 ₴135 000.00 Лот 2: Агротканина щільність не менше 135 г/м2
- Лот №3 ₴197 682.00 Лот 3: Агротканина щільність не менше 70 г/м2