-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агроволокно та агротканина в т. ч.: Лот 1: Агроволокно щільність не менше 60 г/м2; Лот 2: Агротканина щільність не менше 135 г/м2; Лот 3: Агротканина щільність не менше 70 г/м2.
Оголошено тендер
410 768.40
UAH
Номер:
52841fd9ccf24cbb9c2f7d3b902bb289
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-015916-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45625546
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, провул. Медичний, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
410 768.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Агроволокно та агротканина в т. ч.:
Лот 1: Агроволокно щільність не менше 60 г/м2;
Лот 2: Агротканина щільність не менше 135 г/м2;
Лот 3: Агротканина щільність не менше 70 г/м2.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
19720000-9 Синтетичні волокна
Дата опублікування:
03.09.2026 16:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума410 768.40 UAH