-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Помідори (томати ) свіжі, польові ДСТУ 3246,1
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013441-a
Завершена
45 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3cc1aa76fdc6400c866d3970ec2dff41
Внутрішній номер закупівлі:
30286808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013441-a
Замовник:
КУ КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СВЕСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189376
-
Адреса:
41226, Україна, Сумська область, Свеса, 41226, вул.Дачна, буд.1, смт.Свеса, Шосткинський р-н, Сумська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марченко Людмила Вікторівна +380662012059 svesa-pi@dszn.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
Обґрунтування умови застосування:
У разі коли відкриті торги, проведені відповідно до пункту 85 цих особливостей, було відмінено у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, придбання товарів, робіт і послуг може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару
UA UA-2026-08-19-007835-a
Очікувана вартість:
45 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Помідори (томати ) свіжі, польові ДСТУ 3246,1
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Литвинченко Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
221465642
-
Контактна особа:
Литвинченко Ольга Михайлівна 0672899556
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, Виноградова,89
Ціна пропозиції
45 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:51
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
66a2caa22fac424f81d5c357e730f437
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013441-a-a1
Постачальник:
ФОП Литвинченко Ольга Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
221465642
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, Виноградова,89
Номер договору:
119
Сума договору:
45 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Помідори (томати ) свіжі, польові ДСТУ 3246,1: 30.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
03.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний