-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-кошторисна документація по об'єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів-усуне...×-
Проектно-кошторисна документація по об'єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів-усунення аварійної ситуації (покрівля) Тернопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини
- ID: UA-2026-09-04-013338-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301995
Тернопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 00704712ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карти пам'яті- ID: UA-2026-09-04-013337-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301994
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів- ID: UA-2026-09-04-013333-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301991
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матеріали для фарбування- ID: UA-2026-09-04-013331-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301990
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір змішаних єдиноборств ММА серед ве...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Турнір змішаних єдиноборств ММА серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-013336-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301989
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуал...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла- садок) комбінованого типу № 67 Криворізької міської ради, за адресою: бульвар Європейський, 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50038
- ID: UA-2026-09-04-013332-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301988
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно - кошторисної документації на обробку вогнезахисним розчином дерев&...×-
Виготовлення проектно - кошторисної документації на обробку вогнезахисним розчином дерев'яних конструкцій та їх деталей з проходженням експертної оцінки по об'єкту Замкова церква Воскресіння Господнього - Г-1
- ID: UA-2026-09-04-013329-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301987
Національний історико - культурний заповідник "Гетьманська столиця" ЄДРПОУ: 22814631ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автономний дизельний обігрівач- ID: UA-2026-09-04-013327-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301986
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл (Propofol) (ДК 021-2015: 33600000-6 — Фармацевтична...×-
Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл (Propofol) (ДК 021-2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-09-04-013316-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301985
Комунальне некомерційне підприємство "Ратнівська центральна районна лікарня" Ратнівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44830000-7 мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-04-013328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301984
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Геотекстиль- ID: UA-2026-09-04-013323-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301983
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 19270000-9 Неткані матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шкільні меблі (лабораторні столи) для облаштування навчальних кабінетів: хімії та фізики з...×-
Шкільні меблі (лабораторні столи) для облаштування навчальних кабінетів: хімії та фізики закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради
- ID: UA-2026-09-04-013325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301981
Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради ЄДРПОУ: 41411215ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автономний дизельний обігрівач Lex LXOH8KW - 41 шт.- ID: UA-2026-09-04-013313-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301978
Військова частина А4438 ЄДРПОУ: 26632393ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло селянське вершкове фасоване 73%, 200 г- ID: UA-2026-09-04-013320-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301977
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2026-09-04-013317-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301975
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-