• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла- садок) комбінованого типу № 67 Криворізької міської ради, за адресою: бульвар Європейський, 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50038

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)

2 169 606.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
21
год
42
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c38759a727464bef8e7044a27c3453fa
Внутрішній номер закупівлі: 30301988
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013332-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
Контактна особа: Локтіонова Олена +380684859919 irmzakupka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 169 606.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:59 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:59 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:59 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 169 606.00 Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла- садок) комбінованого типу № 67 Криворізької міської ради, за адресою: бульвар Європейський, 8, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50038