• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Шкільні меблі (лабораторні столи) для облаштування навчальних кабінетів: хімії та фізики закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради

Закупівля здійснюється з урахуванням вимог Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом UKRAINE FACILITY» від 06.06.2024 № 3786-IX

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)

879 627.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
04
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0f80bd29deb7436b9e26c7616ba4f43a
Внутрішній номер закупівлі: 30301981
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013325-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради
Контактна особа: Наталія Кручко +380977091393 osvita-tenderr@meta.ua http://olevsk-gromada.gov.ua/
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 879 627.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:57 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:57 - 20.09.2026 08:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:57 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴879 627.50 Шкільні меблі (лабораторні столи) для облаштування навчальних кабінетів: хімії та фізики закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради