-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільні меблі (лабораторні столи) для облаштування навчальних кабінетів: хімії та фізики закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради
Оголошено тендер
1 055 553.00
UAH
Номер:
fbe4b501ad9b4e349549e4ca959bb564
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016373-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41411215
-
Адреса:
11001, Україна, Житомирська область, м.Олевськ, вулиця Свято-Миколаївська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41411215
-
Адреса:
11001, Україна, Житомирська область, м.Олевськ, вулиця Свято-Миколаївська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 055 553.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільні меблі (лабораторні столи) для облаштування навчальних кабінетів: хімії та фізики закладів загальної середньої освіти Олевської міської ради
Примітки:
Закупівля здійснюється з урахуванням вимог Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом UKRAINE FACILITY» від 06.06.2024 № 3786-IX, очікувана вартість в плані закупівлі визначена з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 17:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлевськ
Сума1 002 775.35 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяОлевськ
Сума52 777.65 UAH