-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Карти пам'яті
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013337-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:01)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:01)
281 133.98
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
13
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d7ec894f336a4939a11df9627d610a18
Внутрішній номер закупівлі:
30301994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013337-a
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Токаренко +380676391456 n.tokarenko@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
281 133.98 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:00 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:00 - 20.09.2026 00:01
Період оскарження:
04.09.2026 18:00 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 133.98 Карти пам'яті