-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Карти пам'яті
Оголошено тендер
337 360.78
UAH
Номер:
2f9bbb765898472bb2a3b1b5156a1581
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016395-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
337 360.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Карти пам'яті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 17:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума337 360.78 UAH