-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з...×-
15320000-7 Фруктові та овочеві соки (Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з м'якоттю, банка скляна, 3л)
- ID: UA-2026-09-04-011575-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300259
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03189239ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі, конектори- ID: UA-2026-09-04-011579-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300257
Державний університет "Житомирська політехніка " ЄДРПОУ: 05407870ДК 021:2015: 32520000-4 Телекомунікаційні кабелі та обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полотно сіткове вузлове поліамідне КТ хакі 187текс хіхЗ 50 Тип II 170 ТУ У 13.9-39948114-0...×-
Полотно сіткове вузлове поліамідне КТ хакі 187текс хіхЗ 50 Тип II 170 ТУ У 13.9-39948114-020:2023
- ID: UA-2026-09-04-011570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300255
ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-011563-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300251
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-04-011580-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300250
ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 15510000-5: Молоко (Молоко)- ID: UA-2026-09-04-011574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300248
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370030ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-09-04-011568-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300243
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03361655ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення сонячних батарей с.Боголюбове- ID: UA-2026-09-04-011573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300242
КЗ ТМР "Музейно- виставковий центр "Тростянецький" ЄДРПОУ: 34573746ДК 021:2015: 45261215-4 Встановлення на дахах сонячних панелейАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного заку...×-
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-09-04-011565-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300241
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Брикети від мишей та щурів (ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція)- ID: UA-2026-09-04-011561-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300240
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ОБ'ЄДНАННЯ «РАДОН» ЄДРПОУ: 43068161ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Продукти харчування (борошно пшеничне)», код відповідно до Єдиного закупівельного словник...×-
«Продукти харчування (борошно пшеничне)», код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «115610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості»
- ID: UA-2026-09-04-011562-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300239
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства" ЄДРПОУ: 02548788ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрій радіоелектронного моніторингу- ID: UA-2026-09-04-011536-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300233
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 08588725ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:10)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнери для забору голок на 5 л та 10 л, з паперу, одноразові (НК 024:2023 код 35429 -...×-
Контейнери для забору голок на 5 л та 10 л, з паперу, одноразові (НК 024:2023 код 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів; НК 031:2024 код A018005 - КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ОБЛІКУ ГОЛОК) згідно ДК 021:2015 код 33140000-3 Медичні матеріали
- ID: UA-2026-09-04-011556-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300232
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 01984441ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електророзподільні кабеля- ID: UA-2026-09-04-011553-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300230
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області ЄДРПОУ: 38452230ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу за кодом ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія- ID: UA-2026-09-04-011547-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300227
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38435613ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-