-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Полотно сіткове вузлове поліамідне КТ хакі 187текс хіхЗ 50 Тип II 170 ТУ У 13.9-39948114-020:2023
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011570-a
Завершена
1 540 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
536887fd8de24f9f8546f71b6be89a4f
Внутрішній номер закупівлі:
30300255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011570-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 540 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Полотно сіткове вузлове поліамідне КТ хакі 187текс хіхЗ 50 Тип II 170 ТУ У 13.9-39948114-020:2023
Кількість
100000 метр квадратний
Період постачання
до 12.10.2026
Місце постачання
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н, м.Покров, за домовленістю сторін
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПОНІКАРЧУК ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910308812
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вулиця Тернопільська будинок 26/3 квартира 32
Ціна пропозиції
1 540 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2c71bfefd2974ba485fe8a5518e2c7cd
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-011570-a-a1
Постачальник:
ПОНІКАРЧУК ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910308812
-
Адреса:
29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький р-н місто Хмельницький, вулиця Тернопільська будинок 26/3 квартира 32
Номер договору:
№214
Сума договору:
1 540 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:43
Статус:
Підписаний