-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011565-a
Мова тендерної пропозиції - українська. Країною-походження товару не може бути російська федерація / республіка білорусь / ісламська республіка іран. До Закупівлі передбачено застосування вимог щодо ступеня локалізації виробництва згідно з чинним законодавством України.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 16:00)
312 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
18
год
34
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
53bbec9e402a4f5b858f6f03c1f8d9db
Внутрішній номер закупівлі:
30300241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011565-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна, Житомирська область, Житомир, *****
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
ДЕХТЯРЕНКО Марина Артурасівна 380671219047 MADekhtiarenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32560000-6 Оптоволоконні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
312 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:44 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:44 - 20.09.2026 16:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:44 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴312 500.00 Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)