-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено тендер
375 000.00
UAH
Номер:
2a1dd699d77347b48839d021dd4e0720
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-012311-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321914
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
375 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оптоволоконний кабель (32560000-6 Оптоволоконні матеріали, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Примітки:
Відповідно п.10 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р (ВТзО).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32560000-6 Оптоволоконні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 14:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Оптоволоконний кабель (1 волокно)
×
-
УКТ ЗЕД:
8544700010 -- для магістральних, зонових та міських мереж зв’язку
Кількість
50000 метр
Період постачання
до 01.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума375 000.00 UAH