-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пристрій радіоелектронного моніторингу
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011536-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:10)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:10)
1 018 920.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
15
год
02
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7fc40efd4c5a4911a174c9a48579c38c
Внутрішній номер закупівлі:
30300233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011536-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588725
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького, 92а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Проценко +380669759822 protsenko.s@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 018 920.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:43 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:43 - 20.09.2026 10:10
Період оскарження:
04.09.2026 15:43 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 018 920.00 Пристрій радіоелектронного моніторингу