• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пристрій радіоелектронного моніторингу

Оголошено тендер

1 018 920.00 UAH
Номер: b3e5d0cdad0e404483d3f4002dd25fb2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-014175-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області
Очікувана вартість: 1 018 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пристрій радіоелектронного моніторингу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировки
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.09.2026 15:34
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 018 920.00 UAH