-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15870000-7 Заправки та приправи. Сіль кухонна. Перець чорний мелений. Припра...×-
ДК 021:2015 - 15870000-7 Заправки та приправи. Сіль кухонна. Перець чорний мелений. Приправа «Хмелі-сунелі». Відповідно до договору № 885 від 01.09.2026 року та додатків до нього. Додатково виділені кошти згідно рішення сімдесят дев’ятої сесії VІІІ скликання від 20 серпня 2026 року за № 13-79/2026 «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2026 рік.
- ID: UA-2026-09-01-009991-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256799
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-009988-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256798
КНП " Сосницька Лікарня" Сосницької селищної ради ЄДРПОУ: 02006515ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штукатурка гіпсова код за Єдиним закупівельним словником 44830000-7 Мастики, шпаклівки, з...×-
Штукатурка гіпсова код за Єдиним закупівельним словником 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2026-09-01-009992-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256796
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30190000-7 офісне устаткування та приладдя різне ( ватман А-0 170 г)- ID: UA-2026-09-01-009990-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256795
ПОЛТАВСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ ВАСИЛЯ КРИЧЕВСЬКОГО ЄДРПОУ: 02223827ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програмний продукт Win Pro FPP 11 64-bit- ID: UA-2026-09-01-009986-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256794
ПАВЛОГРАДСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37936856ДК 021:2015: 48620000-0 Операційні системиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-009987-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256793
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015:...×-
Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015: 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)
- ID: UA-2026-09-01-009993-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256792
Старобогородчанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 40154315ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з інженерно-геодезичних вишукувань М1:2000 с.Ставкове Зіньківської міської...×-
Виконання робіт з інженерно-геодезичних вишукувань М1:2000 с.Ставкове Зіньківської міської територіальної громади Полтавського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-01-009980-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256791
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44123741ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-01-009981-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256789
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор- ID: UA-2026-09-01-009989-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256788
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко ультрапастеризоване- ID: UA-2026-09-01-009999-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256785
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме підготовка та проведення 23-г...×-
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме підготовка та проведення 23-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
- ID: UA-2026-09-01-009976-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256782
Державне агентство України з питань кіно ЄДРПОУ: 37508051ДК 021:2015: 79953000-9 Послуги з організації фестивалівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі. Суміш сухофруктів асорті. Горошок конс...×-
ДК 021:2015 - 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі. Суміш сухофруктів асорті. Горошок консервований(0,420). Відповідно до договору № 885 від 01.09.2026 року та додатків до нього. Додатково виділені кошти згідно рішення сімдесят дев’ятої сесії VІІІ скликання від 20 серпня 2026 року за № 13-79/2026 «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2026 рік.
- ID: UA-2026-09-01-009973-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256781
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-009968-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256780
КАЛУСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23922825ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2026-09-01-009950-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256779
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-