• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015: 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)

Завершена

90 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 58c788d3877f401b8a7bb75874abbc7e
Внутрішній номер закупівлі: 30256792
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009993-a   
Замовник: Старобогородчанська сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Контактна особа: Семенців Ірина 380987403426 stbzakypivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015: 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)
Код ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Кількість 40 година
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 77712, Україна, Івано-Франківська область, село Старі Богородчани, ВУЛИЦЯ ФРАНКА, будинок, 1 На карті
Послуги екскаватора-навантажувача з оператором для виконання земляних робіт (ДК 021:2015: 45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт)
Код ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
Кількість 20 година
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 77713, Україна, Івано-Франківська область, село Скобичівка, ВУЛИЦЯ ФРАНКА, будинок, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Тимішак М.М.
Ціна пропозиції 90 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f3cbd04cf2044a28ca4ec631ac31c1e
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009993-a-a1
Постачальник: ФОП Тимішак М.М.
Номер договору: 119
Сума договору: 90 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування 103.pdf
pdf
UA-2026-08-19-012535-a-report.pdf