-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Штукатурка гіпсова код за Єдиним закупівельним словником 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009992-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
36 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
27
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ad53ede5f39e4b78ab94c6fe70b6dbe0
Внутрішній номер закупівлі:
30256796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009992-a
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Марусяк Лілія Романівна 380326060040 LMarusyak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:28 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:28 - 17.09.2026 16:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:28 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 666.67 Штукатурка гіпсова код за Єдиним закупівельним словником 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники.