-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме підготовка та проведення 23-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009976-a
Завершена
2 800 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
120636c37ac64f21bf570553b3398838
Внутрішній номер закупівлі:
30256782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009976-a
Замовник:
Державне агентство України з питань кіно
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508051
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Кіото, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакуленко Олена Григорівна +380443300177 elenadstk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79953000-9 Послуги з організації фестивалівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтування щодо розповсюдження та популяризації національних фільмів, а саме підготовка та проведення 23-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA».
Відповідно до пункту 37 розділу Х «прикінцеві та перехідні положення «Закону про публічні закупівлі» та абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 і від 21 березня 2023 року № 253 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» для здійснення закупівлі може здійснюватися процедура без застосування відкритих торгів або електронного каталогу для закупівлі товару у разі коли необхідність захисту прав інтелектуальної власності – Громадську організацію «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». Підстава рішення Ради з державної підтримки кінематографії від 21.04.2026 №67 (Протокол № 4), копія свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір №17924 від 13.09.2006 року, копія Статуту Громадської організації «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв», копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, розрахункові кошториси та інші документи в повній мірі відповідають вимогам Закону України «Про публічні закупівлі.
Очікувана вартість:
2 800 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме підготовка та проведення 23-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Громадська організація "Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26066858
-
Контактна особа:
Кофман Геннадій Леонідович +380577140103
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, м. Харків, вул.Холодногірська,16
Ціна пропозиції
2 800 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5685d3f3c6bd412b99e092fda8ec7c5d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-009976-a-a1
Постачальник:
Громадська організація "Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26066858
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, м. Харків, вул.Холодногірська,16
Номер договору:
8
Сума договору:
2 800 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Розповсюдження та популяризація національних фільмів, а саме підготовка та проведення 23-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA: 2 800 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.06.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний